تبلیغات
غمستان - محفل لعن حضرت مولا علی (عیه السّلام) در مشهد!

محفل لعن حضرت مولا علی (عیه السّلام) در مشهد!
شیعه آنلاین از مشهد مقدس گزارش داد در ماه مبارک رمضان سال ۹۲ در شهر مشهد مقدس اتفاقی افتاده که باعث ناراحتی و اندوه فراوان شیعیان و محبین به ولایت این شهر شد.

ماجرا از این قرار است که از ابتدای ماه رمضان، در بلوار رضا شهر، خیابان خاقانی گروهی از ناصبی ها که حدودا آمارشان به ۱۵ نفر می رسد در خانه ای که در این منطقه قرار دارد، جمع شده و لعن امیر المومنین علی ابن ابیطالب علیه السلام می کنند.

جای ناراحتی است که در شهری که بیشتر مردمش ولایت مدار هستند، این اعمال وقیحانه و ناشایست صورت گرفته و با ناباوری باید گفت که نیروی انتظامی و اطلاعات شهر با اینکه از محل برگزاری چنین مراسمی اطلاع یافته و حتی در محل حضور یافته اند، هیچ برخوردی صورت نگرفت.

به نظر می رسد تنها هدف حضور آنان، جلوگیری از شلوغی و اغتشاش بوده است. این در حالی است که چند ماه پیش یعنی در ماه محرم و در ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام گروهی از عزاداران که در روز عاشورا در برخی از منازل برای مولا حسین بن علی علیهم السّلام مراسم گرفته بودند، با برخورد نیروی انتظامی مواجه شدند.

همچنین در نهم ربیع الأول که در برخی از خانه ها مراسمی برگزار شد،‌ نیروی انتظامی با حضور در محل، برخورد شدیدی با برگزار کنندگان مراسم کرده بود.
موضوع: اعداء آل الله علیهم لعنة الله، اخبار،
برچسب ها: تبری، اهل سنت، مشهد مقدس، مولا امیرالمؤمنین علی علیه السّلام، پلیس، اغتشاش، درگیری،
[ دوشنبه 7 مرداد 1392 ] [ 03:21 ق.ظ ] [ کلب الحسن علیه السّلام ]